Objavljeno 17.12.2017

Kategorija : Župni listić

Godina XIV. Broj: 51/2017.

1. U ponedjeljak, 18. prosinca je deveti i zadnji dan velike Devetnice Malome Isusu, pozivam vas da se pridružite zajednici „Prijatelja Malog Isusa“ – u 5:45 sati moli se  krunica Djetetu Isusu, zatim sveta misa te nakon mise molitva Malom Isusu.

2. SUTRA I PREKOSUTRA JE ŽUPNA SVETA BOŽIĆNA ISPOVIJED U KRAŠIĆU:

-  PONEDJELJAK 18. XII.: od 17 -19 sati te UTORAK 19. XII. od 7:30 - 8:30 SATI

3. U SUBOTU, 23. PROSINCA U 17 SATI VEČERNJA JE SVETA MISA, A NAKON MISE UPALITI ĆEMO I ZADNJU SVIJEĆU NA NAŠEM ZAJEDNIČKOM KRAŠIĆKOM ADVENTSKOM VIJENCU I OVOGA PUTA ŽELIMO SE PODRUŽITI U NAŠEM ŽUPNOM ZAJEDNIŠTVU TE VAS SVE RADOSNO POZIVAM DA NAKON MOLITVE OSTANEMO UZ ČAJ, KUHANO VINO I KOBASICE NA NAŠEM TRGU.

4. IDUĆA NEDJELJA UJEDNO JE I BADNJAK U 19:30 SATI BIT ĆE DJEČJA PRIREDBA U CRKVI, TE U 20 SATI DJEĆJA SVETA MISA POLNOĆKA I BLAGOSLOV DJECE.

Kardinal Puljić u Krašiću: Trebamo obnoviti Stepinčevo svjedočanstvo vjere u Uskrsloga

Spomendan blaženog Alojzija Stepinca i ove je, jubilarne 20. obljetnice otkako je proglašen blaženim i 120. od njegova rođenja, privukao stotine hodočasnika iz cijele Hrvatske u Krašić.

„Stepinčevo srce poput Gospodinova srca“

Šestog dana devetnice na čast bl. Alojziju Stepincu, 7. veljače 2018. s početkom u 17 sati, u župu Krašić hodočastili su župljani župe Sveti Križ Začretje

Peti dan devetnice u Krašić hodočastili župljani župe sv. Josipa iz Zagreba

Peti dan naše Devetnice - župa sv. Josipa, Zagreb Trešnjevka i sestre služavke Maloga Isusa iz Zagreba.

Proslavljen četvrti dan devetnice uoči Stepinčeva u Krašiću

Četvrti dan naše Devetnice - Novozagrebački Dekanat, misu predslavio preč. Ivan Topolnjak!

Drugi dan devetnice

Drugi dan devetnice - bogat dan za župu Krašić!