Objavljeno 14.12.2017

Kategorija : Župni listić

Godina XIV. Broj: 50/2017.

1. U ponedjeljak, 11. prosinca je osmi dan velike Devetnice Malome Isusu, pozivam vas da se pridružite zajednici „Prijatelja Malog Isusa“ – u 5:45 sati moli se krunica Djetetu Isusu, zatim sveta misa te nakon mise molitva Malom Isusu.

2. PRIJAVITE SVOJE BOLESNIKE ZA BOŽIĆNU ISPOVIJED U SAKRISTIJI IZA MISE ILI NAZOVITE U ŽUPNI URED DO SRIJEDE NA BROJ TEL. 01/ 6270 – 003

3. PROBA ŽUPNOG ZBORA - SRIJEDOM U 17 SATI, a DJECA I MLADI SUBOTOM U 10

4. PRIKUPLJANJE ČLANARINE ZA POGREBNO DRUŠTVO – Ponedjeljak, utorak i srijeda od 17-20 sati u STAROJ OPĆINI.

5. ŽUPNA SVETA BOŽIĆNA ISPOVIJED U KRAŠIĆU: PONEDJELJAK 18. XII.: od 17 -19 sati te UTORAK 19. XII. od 7:30 - 8:30 SATI

6. UDRUGA JASLIČARA JASKA JASTREBARSKO pozva Vas na otvorenje X. MEĐUNARODNE IZLOŽBE BOŽIĆNIH JASLICA koja će se održati u nedjelju, 17. prosinca 2017. godine s početkom u 19 sati, nakon Svete mise u 18 sati u Pastoralnom centru župe Sv. Nikole Biskupa, Jastrebarsko, Trg Kardinala Alojzija Stepinca 1.

7. U DVORANI OPĆINSKE VIJEĆNICE U KRAŠIĆU, DIJABETIČKO DRUŠTVO JASTREBARSKO VAS POZVA NA PREDAVANJE U PONEDJELJAK, 11. XII. s POČETKOM U 16:30 SATI NA TEMU: „DIJABETOPOROZA - MOGUĆNOST RANOG OTKRIVANJA OSTEOPOROZE I VAŽNOST NJEZINA LIJEČENJA“, gost predavač : dr.sc. IVO DUMIĆ – ČULE, dr. med.

Kardinal Puljić u Krašiću: Trebamo obnoviti Stepinčevo svjedočanstvo vjere u Uskrsloga

Spomendan blaženog Alojzija Stepinca i ove je, jubilarne 20. obljetnice otkako je proglašen blaženim i 120. od njegova rođenja, privukao stotine hodočasnika iz cijele Hrvatske u Krašić.

„Stepinčevo srce poput Gospodinova srca“

Šestog dana devetnice na čast bl. Alojziju Stepincu, 7. veljače 2018. s početkom u 17 sati, u župu Krašić hodočastili su župljani župe Sveti Križ Začretje

Peti dan devetnice u Krašić hodočastili župljani župe sv. Josipa iz Zagreba

Peti dan naše Devetnice - župa sv. Josipa, Zagreb Trešnjevka i sestre služavke Maloga Isusa iz Zagreba.

Proslavljen četvrti dan devetnice uoči Stepinčeva u Krašiću

Četvrti dan naše Devetnice - Novozagrebački Dekanat, misu predslavio preč. Ivan Topolnjak!

Drugi dan devetnice

Drugi dan devetnice - bogat dan za župu Krašić!