Objavljeno 26.11.2017

Utakmica u Dubravi, vlč. Ivan Vučak predvodio misu

U subotu na novotvorenom igralištu s umjetnom travom u Dubravi odigrali su prvu utakmicu naši veterani sa braniteljima Dubrave. U 16:30 sati igrala se utakmica a domaćini su bili bolji. Nakon utakmice u 19:00 sati u crkvi Svetog Leopolda Mandića bila je misa koju je predvodio Krašićki župnik Ivan Vučak i tako najavio prijateljstvo i druženje dviju župa, župe iz Krašića i župe Dubrava. Nakon mise domaćini su nas lijepo ugostili u dvorani župnog dvora i počastili, a predsjednik kluba podijelio je prigodne poklone braniteljima i nogometnom klubu Dubrava. Radujemo se ponovnom susretu već na Stepinčevo u Krašiću. Ostala galerija slika na facebook stranici NK”Krašić

Kardinal Puljić u Krašiću: Trebamo obnoviti Stepinčevo svjedočanstvo vjere u Uskrsloga

Spomendan blaženog Alojzija Stepinca i ove je, jubilarne 20. obljetnice otkako je proglašen blaženim i 120. od njegova rođenja, privukao stotine hodočasnika iz cijele Hrvatske u Krašić.

„Stepinčevo srce poput Gospodinova srca“

Šestog dana devetnice na čast bl. Alojziju Stepincu, 7. veljače 2018. s početkom u 17 sati, u župu Krašić hodočastili su župljani župe Sveti Križ Začretje

Peti dan devetnice u Krašić hodočastili župljani župe sv. Josipa iz Zagreba

Peti dan naše Devetnice - župa sv. Josipa, Zagreb Trešnjevka i sestre služavke Maloga Isusa iz Zagreba.

Proslavljen četvrti dan devetnice uoči Stepinčeva u Krašiću

Četvrti dan naše Devetnice - Novozagrebački Dekanat, misu predslavio preč. Ivan Topolnjak!

Drugi dan devetnice

Drugi dan devetnice - bogat dan za župu Krašić!