Objavljeno 15.01.2018

Stepinčevo 2018.

Devetnicu nam otvara naš dragi biskup u miru, mons. Valentin Pozaić na blagdan Svijećnice s početkom u 18 sati, a središnju svečanu svetu misu u 10;30 sati na samo Stepinčevo predslavi uzoriti gospodin kardinal Vinko Puljić!
Dobro nam došli!

Sestre i braćo, molimo za sve svećenike i propovijednike koji će nam lomiti riječ Božju i propovijedati o našem blaženiku!

ŽUPLJANI ŽUPE KRAŠIĆ HODOČASTILI U SVETU ZEMLJU

Proslava 20. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca u njegovoj rodnoj župi u Krašiću

Župljani Krašića na otvaranju postupka beatifikacije s. Žarke i njezinih susestara u Gospiću

U srijedu, 16. svibnja 2018. godine, točno 72 godine od mučeničke smrti sestre Žarke Julijane Ivasić, njezina rodna župa Krašić hodočastila je na njezin grob u Gospić te sudjelovala na svečanoj svetoj misi koju je predslavio preuzvišeni gospodin biskup, m

U Krašiću kršteno peto dijete obitelji Ćuk

POGLAVARI I BOGOSLOVI SJEMENIŠTA "REDEMPTORIS MATER" POSJETILI KRAŠIĆ

Poglavari s bogoslovima biskupijskih misijskih sjemeništa "Redemptoris mater" iz Pule i Sarajeva u nedjelju 8. travnja 2018. posjetili su Krašić i sudjelovali na svetoj misi u 11 sati.

PROSLAVA 120. OBLJETNICE ROĐENJA BL. ALOJZIJA STEPINCA