Objavljeno 15.01.2018

Stepinčevo 2018.

Devetnicu nam otvara naš dragi biskup u miru, mons. Valentin Pozaić na blagdan Svijećnice s početkom u 18 sati, a središnju svečanu svetu misu u 10;30 sati na samo Stepinčevo predslavi uzoriti gospodin kardinal Vinko Puljić!
Dobro nam došli!

Sestre i braćo, molimo za sve svećenike i propovijednike koji će nam lomiti riječ Božju i propovijedati o našem blaženiku!

Kardinal Puljić u Krašiću: Trebamo obnoviti Stepinčevo svjedočanstvo vjere u Uskrsloga

Spomendan blaženog Alojzija Stepinca i ove je, jubilarne 20. obljetnice otkako je proglašen blaženim i 120. od njegova rođenja, privukao stotine hodočasnika iz cijele Hrvatske u Krašić.

„Stepinčevo srce poput Gospodinova srca“

Šestog dana devetnice na čast bl. Alojziju Stepincu, 7. veljače 2018. s početkom u 17 sati, u župu Krašić hodočastili su župljani župe Sveti Križ Začretje

Peti dan devetnice u Krašić hodočastili župljani župe sv. Josipa iz Zagreba

Peti dan naše Devetnice - župa sv. Josipa, Zagreb Trešnjevka i sestre služavke Maloga Isusa iz Zagreba.

Proslavljen četvrti dan devetnice uoči Stepinčeva u Krašiću

Četvrti dan naše Devetnice - Novozagrebački Dekanat, misu predslavio preč. Ivan Topolnjak!

Drugi dan devetnice

Drugi dan devetnice - bogat dan za župu Krašić!