Objavljeno 06.06.2022

***PROSLAVA DUHOVA U KRUPAČAMA***

- još jedno lijepo proštenje je iza nas, ove nedjelje smo bili u Krupačama kod kapelice "Kraljice Mira"

- hvala našem predvoditelju o. Đaniju Kordiću koji nam je slavio svetu misu i uputio prigodnu riječ

- hvala i svim mještanima koji su sve lijepo pripremili i očistili za naše proštenje

Kraljice Mira, moli za nas!

Župni pastoralno - liturgijski listić TRINITAS

Župni listić  GODINA XIX  BROJ: 24/2022. 19.lipnja 2022.

***JAZOVKA***

***JAZOVKA*** Vidimo se u Sošicama za tjedan dana!

***TIJELOVO U KRAŠIĆU***

PROSLAVA SVETKOVINE PRESVETOG TROJSTVA I PODJELA SAKRAMENTA SVETE KRIZME

biskup Mijo Gorski - Presveto Trojstvo, smiluj nam se!

Vidimo se u Krašiću u nedjelju na župnoj svetkovini!