Objavljeno 08.02.2022

***Novi broj „Glasnika – godišnjaka postulature bl. Alojzija Stepinca“ ***

"GLASNIK" MOŽETE NABAVITI U ŽUPI KRAŠIĆ PO CIJENI OD 20,00 hrvatskih kuna!

Uoči Stepinčeva iz tiska je izašao novi broj „Glasnika – godišnjaka Postulature blaženog Alojzija Stepinca“.

Uz redovite rubrike: „Euharistijski kongresi“, „Proslava Stepinčeva 2021.“ te „Kroniku“ u „Glasniku“ se pred čitatelje stavlja i izvještaj o događanjima u Župi Presvetog Trojstva u Krašiću koja su obilježila proteklu godinu te novosti vezane uz slugu Božjega biskupa Josipa Langa i blagopokojnog kardinala Franju Kuharića.

Neka i ovaj novi broj „Glasnika“ kroz svoje tekstove pomogne u što boljem poznavanju života uzornih pastira Zagrebačke nadbiskupije te svim ljudima dobre volje bude poticaj u rastu u svetosti života, kako bi, uzdajući se u Gospodina, svijetu svjedočili Boga koji je ljubav!

Tiskovni ured Zagrebačke nadbiskupije

Župni pastoralno - liturgijski listić TRINITAS

Župni listić  GODINA XIX  BROJ: 24/2022. 19.lipnja 2022.

***JAZOVKA***

***JAZOVKA*** Vidimo se u Sošicama za tjedan dana!

***TIJELOVO U KRAŠIĆU***

PROSLAVA SVETKOVINE PRESVETOG TROJSTVA I PODJELA SAKRAMENTA SVETE KRIZME

biskup Mijo Gorski - Presveto Trojstvo, smiluj nam se!

Vidimo se u Krašiću u nedjelju na župnoj svetkovini!