Objavljeno 22.11.2017

Blagdan svete Cecilije u Krašiću

Blagdan je svete Cecilije, nebeske zaštitnice crkvenog pjevanja, svirača i pjevača!
Dođite večeras na svečanu svetu misu i podržite naše pjevače!

***ŽUPNI LISTIĆ TRINITAS***

Župni listić TRINITAS, 10.srpnja 2022.

Marijanski zavjet za Domovinu u našoj župi Krašić

Bratovština Marijanski zavjet za Domovinu je neprofitna udruga nastala 2015. godine na inicijativu mladih i branitelja-veterana Domovinskog rata sa željom da Bratovština i njeni članovi budu inicijatori promjena i stvaratelji novih zajedničkih vrijednosti

Župni pastoralno - liturgijski listić TRINITAS

Župni listić  GODINA XIX  BROJ: 24/2022. 19.lipnja 2022.

***JAZOVKA***

***JAZOVKA*** Vidimo se u Sošicama za tjedan dana!

***TIJELOVO U KRAŠIĆU***