Objavljeno 17.08.2020

***BICIKLOM KROZ HRVATSKU ZA SPOMEN DOM BL. ALOJZIJA STEPINCA U KRAŠIĆU!"

Dragi štovatelji bl. Alojzija Stepinca, sutra na svetkovinu Marijinog Uznesenja na Nebo- Veliku Gospu- dvojica naših hrvatskih branitelja kreću na daleki put po našoj Domovini Hrvatskoj - od Iloka preko Zagreba, Varaždina, Umaga do Dubrovnika pa nazad do našega Krašića- put od 2200 km u čast bl. Alojzija Stepinca za pomoć pri obnovi našeg "Spomen doma"!

Stavimo u svoje molitve naše drage bicikliste:
gospodina Antu Duvnjaka predsjednika Udruge Lučonoše i gospodina  Željko Magdić prvog hrvatskog redarstvenika u Domovinskom ratu!
Neka ih na njihovom putu prati zagovor Majke Božje- Kraljice Hrvata, zagovor bl. Alojzija Stepinca te blagoslov Boga živoga!

Ivan

Biskup Šaško blagoslovio Spomen-dom bl. Alojzija Stepinca u Krašiću

Blagoslov obnovljenog Spomen-doma bl. Alojzija Stepinca u nedjelju u Krašiću

Vlč. Vučak: "Stepinčeve sobe mjesto su gdje se upija njegova svetost"