Objavljeno 04.03.2018

Kategorija : Župna događanja

Hodočašće Đakovačko-Osječke nadbiskupije u Krašić

Ove subote, 3.ožujka 2018., našu crkvu i spomen sobe bl.Alojzija Stepinca, pohodili su vjernici Đakovačko-Osječke nadbiskupije pod geslom "Najsvetiji lik ti si nam". Preko 3500 hodočasnika predvođenih nadbiskupom mons. Đurom Hranićem i nadbiskupom u miru, mons. Marino Srakićem te pedesetak dijecezanskih i redovničkih svećenika, kao i redovnica više redovničkih zajednica, u jutarnjim satima ispunili su trg Krašićke crkve.

Marijanski zavjet za Domovinu u našoj župi Krašić

Bratovština Marijanski zavjet za Domovinu je neprofitna udruga nastala 2015. godine na inicijativu mladih i branitelja-veterana Domovinskog rata sa željom da Bratovština i njeni članovi budu inicijatori promjena i stvaratelji novih zajedničkih vrijednosti

***ŽUPNI LISTIĆ TRINITAS***

Župni listić TRINITAS, 10.srpnja 2022.

Župni pastoralno - liturgijski listić TRINITAS

Župni listić  GODINA XIX  BROJ: 24/2022. 19.lipnja 2022.

***JAZOVKA***

***JAZOVKA*** Vidimo se u Sošicama za tjedan dana!

***TIJELOVO U KRAŠIĆU***