Objavljeno 03.02.2018

Kategorija : Župna događanja

Drugi dan devetnice

DRUGI DAN DEVETNICE - bogat dan za župu Krašić!
1. misa u 11 sati- biskup Juraj Jezerinac i djelatnici Policijske uprave zagrebačke.
2. misa u 16 sati- pješaci iz Karlovačkog i Dugoreško Mrežničkog dekanata
3. misa u 18 sati- vlč. Jakov Rađa, domaći vjernici i hodočasnici iz Barilovečkog Cerovca!

Otvorite galeriju slika

ŽUPLJANI ŽUPE KRAŠIĆ HODOČASTILI U SVETU ZEMLJU

Proslava 20. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca u njegovoj rodnoj župi u Krašiću

Župljani Krašića na otvaranju postupka beatifikacije s. Žarke i njezinih susestara u Gospiću

U srijedu, 16. svibnja 2018. godine, točno 72 godine od mučeničke smrti sestre Žarke Julijane Ivasić, njezina rodna župa Krašić hodočastila je na njezin grob u Gospić te sudjelovala na svečanoj svetoj misi koju je predslavio preuzvišeni gospodin biskup, m

U Krašiću kršteno peto dijete obitelji Ćuk

POGLAVARI I BOGOSLOVI SJEMENIŠTA "REDEMPTORIS MATER" POSJETILI KRAŠIĆ

Poglavari s bogoslovima biskupijskih misijskih sjemeništa "Redemptoris mater" iz Pule i Sarajeva u nedjelju 8. travnja 2018. posjetili su Krašić i sudjelovali na svetoj misi u 11 sati.

PROSLAVA 120. OBLJETNICE ROĐENJA BL. ALOJZIJA STEPINCA