Objavljeno 27.11.2017

Kategorija : Hodočašća

Advent u Krašiću

DRAGI ŽUPLJANI I ŠTOVATELJI BL. A. STEPINCA!

Radosna pozivamo Vas na "ADVENT U KRAŠIĆU" da uz MOLITVU I BLAGOSLOV ADVENTSKOG VIJENCA ZAJEDNO UĐEMO U SVETO VRIJEME DOŠAŠĆA!

VIDIMO SE U SUBOTU U 18 sati kod kipa blaženog Alojzija Stepinca oko kojega će biti postavljen veliki zajednički adventski vijenac u povodu 20-te obljetnice njegovog proglašenja blaženim!

ODAZOVITE SE I POZOVITE OSTALE!

nakon molitve slijedi zajedničko župno druženje uz kuhano vino, čaj i kobasice!

Cvjetnica u Krašiću!

Procesijom i misnim slavljem, kao i diljem domovine proslavljen blagdan Cvjetnice.

Redovnice su neodvojiva sastavnica Stepinčeva životnog puta, službe i mučeništva

Više od tri stotine redovnica s područja Zagrebačke nadbiskupije hodočastilo je u subotu 6. travnja 2019. godine u Krašić.

Biskup Gorski krstio Viktora, sedmo dijete u obitelji Švalj

Obitelj Švalj krstila je svoje sedmo dijete i dodijelili mu ime Viktor, u prisustvu mnogobrojnih članova krašićke župe i posjetitelja, u krugu prijatelja, vjernika i obitelji.

Devetnica uoči proslave blagdana bl. Alojzija Stepinca u Krašiću, 2019.

Predsjednica u Krašiću: Život Alojzija Stepinca treba biti svjetlo našim djelima

ŽUPLJANI ŽUPE KRAŠIĆ HODOČASTILI U SVETU ZEMLJU